سپرده گذار

سپرده گذار مکانی است برای جدیدترین اخبار بانکی (تسهیلات بانکی،سود سپرده ها،انواع سپرده سرمایه گذاری، قرعه‌کشی بانک ها)

سپرده گذار

سپرده گذار مکانی است برای جدیدترین اخبار بانکی (تسهیلات بانکی،سود سپرده ها،انواع سپرده سرمایه گذاری، قرعه‌کشی بانک ها)

سپرده گذار

فعالیت وبلاگ سپرده گذار در زمینه جدیدترین اخبار بانکی اعم از انواع سپرده های بانکی،تسهیلات ویژه بانک ها،سود سپرده گذاری و نرخ سود تسهیلات، قرعه کشی حساب های قرض الحسنه، طرح های ویژه بانک ها به همراه مقاله های مفید در زمینه کسب و کار و موفقیت مالی و اجتماعی می باشد .

۴۳ مطلب در مهر ۱۳۹۶ ثبت شده است

۳۰مهر

 بانک مسکن جزئیات جایزه خوش حساب های بانک مسکن.

یکی از اقدامات منحصر به فرد بانک مسکن که از سال 83 آغاز شده، جایزه به افراد وام گیرنده است.و همین امر این بانک پرسابقه را از بانک های دیگر متمایز می سازد.این جایزه به وام گیرندگانی تعلق می گیرد که قبل از تاریخ قسط اقدام به پرداخت آن می کنند .محاسبه جایزه هم به سود تسهیلات و تعداد روزهایی که قسط زودتر پرداخت شده بستگی داره.به طور مثال اگر سود تسهیلات 18 درصد باشد با دو درصد کاهش یعنی 16 درصد به حساب فرد در آخر سال پول واریز می شود.

متن کامل خبر برگرفته از وب سایت بانک مسکن :

سپرده گذار
۳۰مهر

موفقیت   سد رسیدن انسان به آرزوهایش چیست؟

یکی از عوامل مهم در شکست انسان  و نرسیدن وی به رویاهایش،عامل نفرت انگیز خود تخریبی است.عاملی که قصد کمک به انسان  را دارد ولی نتیجه آن متوقف ساختن انسان هست.

سپرده گذار
۲۹مهر

  پیگیری مغایرت های شتابی.

 شاید برای شما هم پیش آمده باشد که عملیات خریدتان از دستگاه پایانه_فروش (POS) فروشگاهی ناموفق بوده، اما مبلغ مورد نظر از حسابتان کسر شده باشد. معمولاً این مبلغ، کمتر از ۷۲ ساعت با عنوان اصلاحیه به حساب شما واریز می شود. اما اگر پس از ۷۲ ساعت مبلغ مورد نظر برگشت داده نشد، با مراجعه حضوری به شعب موضوع قابل پیگیری است.
 اما این تنها راه موجود نیست.
 بانک ملّی ایران برای تسهیل کار مشتریان گرامی، این امکان را از طریق وب سایت خود فراهم نموده تا به صورت غیر حضوری در خواست خود را ثبت و پیگیری نمایند.

لینک سامانه ثبت و پیگیری مغایرت های شتابی:

سپرده گذار
۲۹مهر

 بانک مرکزی اغاز استخدام 66 رده شغلی در بانک مرکری:

استخدام بانک مرکزی در 66 رده شغلی و در مقاطع دیپلم،کاردانی،کارشناسی و کارشناسی ارشد آغاز شد.افراد در رشته های تحصیلی آمار، اقتصاد، حسابداری،مدیریت،حقوق، مهندسی برق،مهندسی مکانیک، فناوری اطلاعات،مترجم زبان، مهندسی عمران، مهندسی کشاورزی،مهندسی صنایع ،مهندسی پلیمر،مهندسی کامپیوتر، گرافیک،مددکار اجتماعی، تاسیسات،برق،مجسمه سازی و...می توانند در آزمون شرکت کنند. شرط شرکت در آزمون داشتن حداقل معدل 14 می باشد.

سپرده گذار
۲۹مهر

 بانک گردشگری سامانه آنلاین خدمات گردشگری اپرا.

اپرا چیست؟سامانه آنلاین خدمات گردشگری که زیر نظر بانک گردشگری و توسط شرکت باشگاه گردشگری ایرانیان طراحی و اجرا شد.هدف این سامانه ارائه خدمات آنلاین گردشگری با کمترین قیمت و بیشترین کیفیت می باشد.

سپرده گذار
۲۸مهر

 چگونه دوست داشتنی باشم چگونه دوست داشتنی باشم؟

1 _ خوش برخورد باشیم.

چهار عامل وجود دارد که اولین برخورد را به یک اتفاق خوب تبدیل می کند:لبخند شما،لباس شما،دست دادن شما و واژگان شما.اول از همه به مردم لبخند بزنید.لبخند هزینه ای برای شما ندارد.اما اگر لبخند نزنید همه چیز رو از دست می دهید .

سپرده گذار
۲۷مهر

 چگونه جذاب باشیم راههای جذاب بودن مردها:

زنان عاشق مردان با جذبه هستند.برای اینکه در برابر زنان با جذبه باشید، باید بدانید آنها چگونه فکر و احساس می کنند.بس برای اینکه آنها شما را دوست داشته باشند، باید حرف هایی بزنید یا کارهایی انجام دهید که از نظر عاطفی روی آنها تاثیر بگذارد.

سپرده گذار
۲۷مهر

 بانک سینا یارا کارت بانک سینا هم رسید.

یارا کارت،نوعی کارت اعتباری است برای کمک به قشر کم درآمد. اولین یارا کارت توسط بانک کشاورزی ارائه شد پس از آن طبق بخشنامه بانک مرکزی، بانک ها موظف به دادن تسهیلات با پشتوانه یارانه شدند.اما در این بین بانک سینا در جهت خدمت به مشتریان خود شروع به ارائه یارا کارت نمود.

کارت اعتباری با سقف دو میلیون تومان برای خانواده های دو نفره ،سه میلیون تومان برای خانواده های سه نفره و پنج میلیون تومان برای خانواده های چهار نفره توسط بانک سینا در حال ارائه شدن است.

سپرده گذار
۲۶مهر

  فروش سکه،فروش سیم کارت،صدور کارت مجدد،تبدیل ارز، صدور کارت هدیه با دستگاه آنی بانک.

 هدف از تولید و ساخت کیوسک آنی بانک:

 عرضه خدمات شبانه روزی به کاربران و مشتریان بانک بدون مراجعه به داخل شعب و استفاده از سرویس های متعدد و جدید از جمله فروش سکه طلا، صدور کارت مجدد، فروش سیم کارت، تبدیل ارز و صدورکارت هدیه می باشد.
سپرده گذار
۲۶مهر

بانک پارسیان  تمدید قرعه‌کشی عید فطر تا عید غدیر بانک پارسیان تا شب یلدا.

طرح قرعه‌کشی عید فطر تا یلدای بانک پارسیان، به منظور قدردانی از سپرده گذارانی است ،که عضو باشگاه مشتریان این بانک شده اند.این طرح ابتدا برای بازه زمانی عید فطر تا عید غدیر ارائه شد، اما طبق آخرین اخبار تا شب یلدا تمدید شد.

برای عضویت در باشگاه مشتریان پارسیان شما لازم نیست حتما مشتری بانک پارسیان باشید.
سپرده گذار
۲۶مهر

بانک پارسیان  هر هفته، 7 گوشی هوشمند برای هفت نفر و هر 10 روز یک جایزه 50 میلیون تومانی.

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان قرعه‌کشی به شرح زیر برگزار کرده است:

هر هفته، هفت گوشی هوشمند برای 7 نفر و هر ده روز 50 میلیون تومان پول نقد برای یک نفر.

برای شرکت در این قرعه‌کشی کافی است اپلیکیشن تاپ را بر روی گوشی خود نصب کنید و با خرید شارژ،پرداخت قبوض و...امتیاز کسب کنید.

برای دریافت اپلیکیشن تاپ،عدد 1 را به شماره 300071 اس ام اس کنید.

اپلیکیشن تاپ متعلق به شرکت تجارت الکترونیک پارسیان و وابسته به بانک پارسیان می باشد.

در مورد نرم افزار تاپ بیشتر بدانید:

سپرده گذار
۲۵مهر

 بانک انصار ویژگی منحصر به فرد طرح رضوان بانک انصار:وام تا سقف 20 میلیون تومان و سود 2 درصد می باشد.

طرح رضوان بانک انصار،طرحی برای کمک به نیازمندان و در جهت بانکداری اسلامی از اواسط اسفند 95 آغاز شده است.تفاوت منحصر به فرد این طرح با طرح های مشابه در بانک های دیگر سود کم تسهیلات می باشد . سپرده گذار با استفاده از طرح رضوان از تسهیلات بیست میلیونی این بانک با نرخ سود دو درصد بهره می برد.مدت زمان بازپرداخت قسط هم حداکثر 5 سال می باشد.

سپرده گذار
۲۵مهر

  پشتیبانی 24 ساعته سامانه بام بانک ملی:

در صورتی که در خصوص سامانه_بام سوالی داشته باشیم و یا به مشکلی در این سامانه برخورد کنیم، از چه طریقی می توانیم سوالات و مشکلات خود را مطرح کنیم؟

سپرده گذار