سپرده گذار

سپرده گذار مکانی است برای جدیدترین اخبار بانکی (تسهیلات بانکی،سود سپرده ها،انواع سپرده سرمایه گذاری، قرعه‌کشی بانک ها)

سپرده گذار

سپرده گذار مکانی است برای جدیدترین اخبار بانکی (تسهیلات بانکی،سود سپرده ها،انواع سپرده سرمایه گذاری، قرعه‌کشی بانک ها)

سپرده گذار

فعالیت وبلاگ سپرده گذار در زمینه جدیدترین اخبار بانکی اعم از انواع سپرده های بانکی،تسهیلات ویژه بانک ها،سود سپرده گذاری و نرخ سود تسهیلات، قرعه کشی حساب های قرض الحسنه، طرح های ویژه بانک ها به همراه مقاله های مفید در زمینه کسب و کار و موفقیت مالی و اجتماعی می باشد .

۲۲ مطلب در خرداد ۱۳۹۶ ثبت شده است

۲۹خرداد

آخرین گزارش از اسامی بانک ها و موسسات مالی مجاز کشور.

طبق آخرین گزارش بانک مرکزی به نشانی cbi.ir اسامی چهل بانک و موسسه مالی مجاز به شرح زیر می باشد.

استاندارد چارتر

بانک اینده

بانک اقتصادنوین

بانک انصار

سپرده گذار
۲۹خرداد

بانک مسکن استخدام بانک مسکن در سال 1396

بانک مسکن در مقاطع تحصیلی دیپلم لیسانس و فوق لیسانس استخدام می نماید. متقاضیان می توانند برای اطلاع از شرایط استخدام از تاریخ 29 خرداد  96 لغایت 5 تیر  به سایت سازمان سنجش اموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.


دانلود 1700سوال آزمون استخدامی بانکها

سپرده گذار
۲۹خرداد

جوایز بانک ملی در هشتاد و نهمین سال تاسیس بانک ملی ایران.

بانک ملی در هشتاد و نهمین سال تاسیس خود 970میلیارد ریال جایزه نقدی برای مشتریان خود در نظر گرفته است. آخرین مهلت افتتاح حساب یا تکمیل موجودی پایان مرداد ماه سال 96 و حداقل موجودی شرکت در قرعه کشی 50000تومان می باشد . جوایز این دوره از قرعه کشی به شرح زیر می باشد.

سپرده گذار
۱۷خرداد

صندوق پشتوانه طلا لوتوس چیست؟حداقل سرمایه گذاری در صندوق طلا چقدر می باشد؟ایا سرمایه گذاری در این صندوق ریسک دارد؟صندوق لوتوس طلا زیر نظر بانک مرکزی است یا سازمان بورس؟در زیر مفصلا به این سوالات حواب می دهیم.

سپرده گذار
۱۶خرداد

بانک مسکن سی وهفتمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه بانک مسکن در سال 1396.

امسال هم همچون سال های قبل بانک مسکن هدایای ویژه ای برای مشتریان وفادار خود در نظر گرفته است. جوایز این دوره بانک به شرح زیر می باشد:

10 کمک هزینه خرید مسکن هر یک به ارزش یک میلیارد ریال

سپرده گذار
۱۶خرداد
پحقوقدر مواردی که روی سفته ،در قسمت نام امضا کننده دارای  قلم خوردگی باشد،آیا باید سفته تعویض گردد؟
پاسخ:خیر ولی مراتب تصحیح قلم خوردگی سفته باید مورد تایید کلیه امضا کنندگان متن و ظهر سفته قرار گیرد.
سپرده گذار
۱۶خرداد

بانک سامانمسدودی کارت شما با شماره تلفن6422 021

خدمتی جدید از بانک سامان:در صورت گم کردن کارت خود، برای حفظ موجودی آن با شماره تلفن 6422 _021تماس بگیرید بعد از برقراری ارتباط، داخلی 2 را انتخاب کنید. با ارائه مشخصات کامل فردی، کارت شما مسدود خواهد شد. در زیر راههای مسدود کردن کارت های بانک تجارت، ملی....را ذکر می کنیم.

سپرده گذار
۱۵خرداد

بانک ملتقرعه کشی حساب های پس انداز بانک ملت در سال 1396

بانک ملت در سی وششمین قرعه کشی حساب های قرض الحسنه خود 930میلیارد جایزه نقدی برای سپرده گذاران خود در نظر گرفته است. این جوایز شامل :

سپرده گذار
۱۳خرداد

بانک سامانشاید خدمت جدید بانک سامان برای دریافت پول،مشکل خیلی از کاربران عزیز و برطرف کند. مطمئنا برای شما هم پیش آمده که نیاز به پول داشته باشید ولی بانکی که در آن حساب دارید در اطرافتان نباشد.در این صورت مجبورید کلی وقت هزینه کنید تا خود را به بانک مورد نظر برسانید.بانک سامان این امکان را برای کاربران عزیز فراهم نموده، که با کارت های دیگر بانک ها از شعب بانک سامان پول دریافت کنند.

شما می توانید با داشتن کارت ملی و کارت برداشت دیگر بانک ها  تا مبلغ 5000000ریال از شعب بانک سامان پول دریافت کنید.کارمزد این خدمت، بابت هر مبلغی که دریافت می کنید 1000تومان می باشد.

سپرده گذار
۱۳خرداد

بانک تجارت وصول چک های سحر از طریق سایر شعب بانک تجارت به چه صورت است؟

 چک های سحر با پرداخت کارمزد و به صورت لحظه ای در سایر شعب قابل وصول می باشد.

سپرده گذار
۱۱خرداد

پحقوقوکالت بلاعزل تا چه مدت اعتبار دارد؟در صورتی که در وکالت بلاعزل مدت تعیین نشده باشد،تا وقتی که وکیل استعفا ندهد و یا هر یک از وکیل یا موکل فوت ننموده و محجور نیز نگردند وکالت دارای اعتبار است. در صورتی که در وکالت بلاعزل مدت تعیین شده باشد،وکالت با انقضای مدت از بین می رود.

سپرده گذار
۱۱خرداد

بانک پارسیانبانک پارسیان از سپرده گذاران محترم برای شرکت در قرعه کشی حساب های قرض الحسنه سال 96 دعوت به عمل آورده است.شرط شرکت در قرعه کشی حساب پس انداز بانک پارسیان افزایش حداقل موجودی از 200000ریال به 500000 ریال می باشد و برای هر 100000ریال یک امتیاز در نظر گرفته می شود.سپرده گذاران ضمن مشارکت در امور خیریه از جوایز این بانک بهره خواهند برد آخرین مهلت افتتاح حساب یا تکمیل موجودی 25 مهر می باشد.

.به امید موفقیت روزافزون برای عزیزان


قرعه کشی حساب های قرض الحسنه بانک پارسیان با عنوان هفت گنج پارسیان در 30 مهر 96 برگزار شد.به زود اسامی برندگان نیکوکار از طرف بانک پارسیان اعلام خواهد شد.

میلیاردر شدن با سودمرکب

دانلود 1700سوال آزمون استخدامی بانکها

سپرده گذار
۱۱خرداد

پحقوقوکالتنامه در چه صورت باطل می شود؟

الف:عزل وکیل

ب:استعفاء وکیل

ج:موت یا حجر یا جنون موکل یا وکیل


سپرده گذار