سپرده گذار

سپرده گذار مکانی است برای جدیدترین اخبار بانکی (تسهیلات بانکی،سود سپرده ها،انواع سپرده سرمایه گذاری، قرعه‌کشی بانک ها)

سپرده گذار

سپرده گذار مکانی است برای جدیدترین اخبار بانکی (تسهیلات بانکی،سود سپرده ها،انواع سپرده سرمایه گذاری، قرعه‌کشی بانک ها)

سپرده گذار

فعالیت وبلاگ سپرده گذار در زمینه جدیدترین اخبار بانکی اعم از انواع سپرده های بانکی،تسهیلات ویژه بانک ها،سود سپرده گذاری و نرخ سود تسهیلات، قرعه کشی حساب های قرض الحسنه، طرح های ویژه بانک ها به همراه مقاله های مفید در زمینه کسب و کار و موفقیت مالی و اجتماعی می باشد .

۱۵ مطلب در آذر ۱۳۹۶ ثبت شده است

۲۶آذر

  به شانس برنده شدن بله بگو.

جشنواره پیام رسان بانک ملی با نام به شانس برنده شدن بله بگو از اول دی ماه آغاز خواهد شد.جایزه ویژه جشنواره زمستانی بانک ملی یک عدد خودرو 206 می باشد .

سپرده گذار
۲۲آذر

بانک ملت  پلنگ ایرانی تحت حمایت بیمه ما.

بانک ملت خسارت دام اهلی ناشی از حمله پلنگ را پرداخت می کند.

سپرده گذار
۱۹آذر

موسسه کاسپین   طرح پایدار،مهر و آبان موسسه اعتباری کاسپین آغاز شد.

⁠موسسه اعتباری کاسپین از سه طرح تسهیلاتی جدید رونمایی کرد .سه طرح تسهیلاتی موسسه کاسپین با نام طرح پایدار،مهر و آبان با شرایط فوق العاده و سود 13 تا 18 درصد آغاز به کار کرد.
سپرده گذار
۱۸آذر

بانک ملت  طرح کارشامال بانک ملت با جوایز فوق العاده.

جوایز شگفت انگیز طرح کارشامال بانک ملت شامل: یک سال سفر رایگان با تپسی برای 4 نفر، یک ماه سفر رایگان با تپسی برای 160 نفر، یک سال غذای رایگان از اسنپ فود برای 4 نفر، یک ماه غذای رایگان از اسنپ فود برای 118 نفر، سفر به جزیره کیش با علی بابا برای 24 نفر با یک نفر همراه ، بن خرید 10.000.000 ریالی برای خرید از دیجی کالا برای 100 نفر.

سپرده گذار
۱۸آذر

بانک سامان  فروش ارز مسافرتی (گردشگری و سیاحتی) به نرخ بازار آزاد در شعب بانک سامان.

بانک سامان با دریافت مجوز از بانک مرکزی، شروع به فروش ارز مسافرتی همچون گردشگری و سیاحتی نمود.قیمت این ارز ها طبق نرخ بازار آزاد تعیین می شود و به هر متقاضی ،یک هزار یورو یا دلار تعلق می گیرد.

سپرده گذار
۱۷آذر

بانک قوامین   طرح اعتباری فاخر بانک قوامین،وامی بدون ضامن.

بعد از طرح ارامین و همپای بانک قوامین ،طرح اعتباری فاخر به اجرا درآمد. در این طرح مشتری با هر توان مالی قادر به دریافت تسهیلات با نرخ سود 9 در صد می باشد.

سپرده گذار
۱۶آذر

بانک ملت  تسهیلات طرح متخصصین بانک ملت (تسهیلات ویژه برای متخصصین در رشته های پزشکی و غیر پزشکی)

تسهیلات پزشکی، خدمتی جدید از بانک ملت، که شامل رشته های پزشکی و رشته هایی همچون مهندسی،وکالت،دفتر اسناد رسمی و...می باشد.
سپرده گذار
۱۵آذر

  دریافت کارمزد از تراکنش های بانکی.

بانک ملی در راستای کاهش سود تسهیلات بانکی شروع به دریافت کارمزد کرده است.مبلغ این کارمزد برای تراکنش های مبتنی بر کارت 25 تومان می باشد.

سپرده گذار
۱۱آذر

موسسه کاسپین   «فراخوان همکاری موسسه کاسپین »

موسسه اعتباری کاسپین دارای مجوز رسمی فعالیت به شماره ۳۹۰۵۳۹/۹۴ از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در راستای انجام ماموریت محوله بانک مرکزی و تکمیل و ارتقای کادر نیروی انسانی خود در سطوح مدیریتی شعب تهران و شهرستان ها، از بازنشستگان سیستم بانکی با شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید:
سپرده گذار
۰۷آذر

 بانک مسکن تسهیلات بانک مسکن و ملت به زلزله زدگان کرمانشاه.

زلزله کرمانشاه یکی از حوادث ناگوار سال 96 برای ملت ایران بوده است. در این راستا شاهد کمک و همدردی هموطنان عزیز بودیم. نادر قاسمی عضو هیات مدیره بانک مسکن پس از سفر به کرمانشاه از تسهیلات 4 درصد و بیمه فوت سرپرست خانوارها خبر داد.

سپرده گذار
۰۷آذر

بانک ملت  قطع عملیات بانکی در استفاده از تلفن بانک

اگر حین استفاده از سامانه تلفن بانک، ارتباط قطع شود . هیچ تماسی از سامانه بانک، جهت ادامه عملیات بانکی صورت نمی گیرد. در صورت چنین اتفاقی:

سپرده گذار
۰۳آذر

 بانک تجارت اطلاعیه شماره یک بانک_تجارت درباره پرداخت وجوه سپرده گذاران "البرز ایرانیان"

 بانک تجارت نخستین اطلاعیه خود را در خصوص پرداخت وجوه سپرده گذاران "تشکیلات موسوم به البرز ایرانیان" منتشر ساخت .
سپرده گذار
۰۳آذر

  حراج سکه بهار آزادی توسط بانک کارگشایی.

بانک کارگشایی با نودو یک سال قدمت، جزئی از بانک ملی ایران می باشد.این بانک به دستور بانک مرکزی از شنبه چهارم آذر اقدام به حراج نیم سکه و تمام سکه بهار آزادی می کند .

سپرده گذار